Понедельник, 10.12.2018, 10:34

Выход  Вы вошли как Гость | Группа "Гости" | Приветствую Вас Гость | RSS
Форма входа
Логин:
Пароль:
Меню сайта
Категории раздела
Археология и артефакты [36]
Вентиляция и кондиционирование [19]
Двери и окна [33]
Дизайн и архитектура [251]
Дорожное строительство [47]
ЖКХ [109]
Законодательство [223]
Зеркало истории [158]
Интересные стройфакты [48]
Ипотека [37]
Истории успеха [43]
Камень и керамика [18]
Коммерческая недвижимость [36]
Краски и лаки [14]
Кровельные работы [16]
Отделочные работы [92]
Промышленное строительство [54]
Ремонтные работы [73]
Системы отопления [62]
Спецтехника [67]
Строительство домов [368]
Строительный инструмент [18]
Строительный креатив [53]
Строительные материалы [109]
Строительные мифы [61]
Стройсовет [435]
Электрика [50]
Такого в цирке не покажут :-) [20]
Фотофакт [141]
Энергосбережение [10]
Юмор [194]
Разное [513]
Реклама [4]
Рекламные статьи
Новые статьи
Советы для быстрой сушки силиконового клея
Новый год «не за горами». 5 способов украсить дом своими руками
Изделия из натурального камня в Украине от компании «Апекс Стоун»
Шпаклевка для дерева: виды, характеристики и рекомендации по применению
Цена остекления - сколько стоит балкон под ключ
Как выбрать цвет акриловой поверхности
Как уберечь жилище от воров
Что может купить в ипотеку средний москвич
Несколько советов по выбору хорошего ламината
Хорошо быть хозяином всего этажа
Кто на сайте
Помощь сайту
Статистика

Онлайн всего: 9
Гостей: 8
Пользователей: 1
Soarkkano
Главная » Статьи » Разное

Як можна пошкодити метал при механічній різанні?

Найбільш поширеним способом різання металу є механічний - при допомоги гільйотин, абразивних кіл і циркулярних пив. Не можна сказати, що цей спосіб відрізняється сильною псуванням оброблюваного металу, скажімо, розпечені бризки при плазмовому різанні здатні пошкодити поверхню металу значно більше, але не враховувати можливі проблеми було б необачно. Тим більше, що уникнути псування заготівлі набагато простіше і дешевше, ніж потім переробляти роботу на новій заготівлі.

Профілегибочні обладнання при значних обсягах випуску продукції найчастіше включає в себе саме гільйотини. Найпоширенішими ушкодженнями виступають деформація листа металу і нерівний зріз. Такі ексцеси часто відбуваються, коли ріжуча кромка ножа вже встигла затупитися. При підвищенні міцності металу і збільшенні товщини його стінок можливі ситуації, коли гільйотина взагалі не зможе відрубати шматок металу, або зробить це частково - тоді заготівля буде безнадійно зіпсована.

Остання типово для ручних і пневматичних гільйотинних ножиць. Так само можливі ситуації з неправильною фіксацією листа в гільйотині, і тоді заготівлю, навіть з ідеальним зрізом, можна викидати. Так само м'язового зусилля людини може не вистачити для разрубания заготовки з одного разу, і тоді виникають вм'ятини і «рвані» краю. Частково уникнути цього можна, використовуючи гільйотину з ножним приводом.

По-перше, мускульне зусилля ноги більше, ніж у руки. При розрізуванні щодо тонких листів його цілком достатньо, щоб розрубати метал з першого разу. По-друге, руки в такому верстаті залишаються вільними, і працівник може ними зафіксувати положення листа.

Верстат для різання металу з гідравлічним приводом - це завжди масивний апарат. Як правило, в ньому не виникає проблем з досягненням потрібного зусилля, а система валиків і упорів дозволяє надійно фіксувати металевий лист в потрібній позиції. Єдиним джерелом неприємності в такому обладнанні залишаються ножі, ріжуча кромка яких має тенденцію затупляться. До того ж при тривалій роботі від кромки відколюються частинки металу, це призводить до вигинання оброблюваного листа металу, нерівному зрізу.

На будівельних майданчиках в якості устаткування для різання металу часто використовуються дискові пилки. У залежності від виробника у таких пив проявляється ряд недоліків. Китайські пили погано пиляють, але легко ламаються, що, скоріш за все, пов'язане з помилками гарту і відпустки. Самозагострювальні пили пиляють, навпаки, дуже добре, але самі він не заточуються.

Просто виконані з металу підвищеної твердості, тому можуть прослужити набагато довше, але коли все-таки затупятся, то заточити їх буде вкрай складно. Для оброблюваного металу це означає нерівні зрізи і гнуті краю.

До того ж далеко не всі дискові пилки мають зручну ручку, через що пила може сильно вібрувати, а працівник втратить над нею контроль. Чим це загрожує нескладно здогадатися. Не всі моделі забезпечують необхідний огляд, не завжди працівник може бачити диск під час роботи, а розпил металу по мітках не гарантує правильну форму вирізаного шматка металу.

Великі труднощі виникають, якщо ламається зуб. Таке часто трапляється, якщо перед різкою металу довгий час здійснювалася робота по дереву, коли в ньому траплялися цвяхи. Оскільки швидкість проходження через дерево набагато вище, ніж при роботі по металу, то при зіткненні з цвяхом зуби пилки відчувають ударну навантаження. Це навряд чи приведе до моментальної поломки, але кількість мікротріщин з часом буде накопичуватися і під час роботи по твердому металу пила зламається. Це призведе до псування не тільки диска пилки, але і профнастилу.

Для різання металу частіше застосовують абразивні диски з армуючим волокном - воно потрібно, щоб диск не розтріскався і не розвалився на шматки. Переваги таких дисків очевидні - завдяки високій твердості і зносостійкості вони можуть бути використані для різання практично будь-якого матеріалу, у тому числі і високоміцної сталі. Коштують вони відносно недорого.Источник: http://budivnitstvo.com
Категория: Разное | Корреспондент: Stalker (23.11.2011)
Просмотров: 1570 | Теги: резка металла, дисковая пила | Рейтинг: 0.0/0
Другие материалы по теме:
  Как выбрать дисковую пилу
  Дисковые пилы - практически идеальный инструмент для точного продольного и наклонного резанья. Производительность, качество линии реза и скорость работы дисковой пилы намного превышают возможности электролобзика. Но вот получить линию реза криволинейной формы при помощи дисковой пилы невозможно.
  Есть еще один момент, который обязательно нужно учитывать.
  Используя различные пильные полотна, Вы с успехом справитесь с деревом, ДВП, ДСП, фанерой, различными полимерами, многослойными материалами. А также медью, алюминием, другими цветными металлами, пеноматериалами и т.п. Но вот сталь и черные металлы дисковой пиле "не по зубам".
  Гидроабразивная резка: технология, для которой невозможного мало

  Нередко при ремонте или строительстве возникает потребность в раскрое твердых, но хрупких материалов. Там, где плазменная, лазерная или ультразвуковая резка будет беспомощна, задачу решит гидроабразивная технология. От сверхпрочных сплавов до полимерных изделий – диапазон ее применения крайне широк.

Всего комментариев: 0
avatar
Поиск по сайту
ФАСАД 2018
Галицькие Экспозиц
Деревообработка
Вверх