Вторник, 23.01.2018, 08:53

Выход  Вы вошли как Гость | Группа "Гости" | Приветствую Вас Гость | RSS
Форма входа
Логин:
Пароль:
Меню сайта
Новые статьи
Жалюзи
Фильтры для очистки воды обратный осмос – поговорим о преимуществах?
Пенополимерминеральная изоляция труб: особенности, преимущества
Вулкан Россия – клуб непревзойденного азарта
Гидроабразивная резка: технология, для которой невозможного мало
Все что нужно знать за ипотеку!
Обзор официального сайта casino Admiral
Основные причины полицейских проверок на вашей фирме
Когда переселенцы спохватятся, Украину ждет масса судов
Agritechnica 2017: Manitou Group представила новинки
Мы вКонтакте
Кто на сайте
Помощь сайту
Статистика

Онлайн всего: 10
Гостей: 9
Пользователей: 1
Mihoilasef
Главная » 2012 » Июль » 20 » «Домострой-Осінь - 2012»
08:27
«Домострой-Осінь - 2012»
Запорізька торгово-промислова палата висловлює вам свою повагу та запрошує прийняти участь у XXІI галузевій будівельній виставці «Домострой-Осінь - 2012», яка відбудеться з 11 по 14 вересня  у Запоріжжі у  виставковому центрі «Козак-Палац».

Виставковий проект «Домострой» проводиться Запорізькою ТПП двічі на рік – навесні та восени, збираючи сотні учасників ринку – виробників, науковців, постачальників, дилерів, покупців. Саме на виставці кожен з них має ефективну нагоду в найкоротший термін ознайомитись з новинками ринку, отримати корисну інформацію, зустрітись з діловими партнерами, обрати гідний варіант для покупки або підписання угоди.

Завдяки підтримці галузевих асоціацій та зростаючому попиту на якісні будівельні послуги та матеріали у промислово насиченому запорізькому регіоні, виставка «Домострой» стала одним із успішніших виставкових проектів.

А напередодні осінньо-зимового сезону цей виставковий захід становиться унікальним майданчиком для демонстрації та спілкування професіоналів ринку з потенційними покупцями на предмет гострих для цього сезону потреб, пов’язаних, насамперед, з теплоізоляцією, опаленням, енергозбереженням, комфортом та екологічністю.

Ділова складова виставки: спеціалізовані семінари, презентаційні заходи, бізнес-зустрічі, робочі засідання профільних організацій та комітетів направлені на залучення додаткової професіональної аудиторії відвідувачів.

В цьому році виставка «Домострой-осінь» відбудеться разом із IX спеціалізованою виставкою енергетичного та електричного обладнання «ЕНЕРГІЯ - 2012», що безумовно, розширить коло зацікавлених професіональних відвідувачів та покращить результати роботи учасників обох проектів.

Запрошуємо всі компанії, що зацікавлені у розширенні своїх можливостей та прагнучих до виходу на нові перспективні ринки, до плідного співробітництва. Ми пропонуємо кожному учаснику індивідуальний підхід, увагу та допомогу у вирішенні його завдань під час перебування на виставці.

Всім бажаємо вдалого та тільки ефективного бізнесу!

«Козак-Палац» - територія Вашого успішного бізнесу!

Оргкомітет виставки «Домострой»

тел.: (061) 213-50-26, 213-51-67, e-mail: expo2@cci.zp.ua , expo4@cci.zp.ua
Категория: Выставки | Просмотров: 7606 | Добавил: Administrator | Рейтинг: 0.0/0
Поиск по сайту
ФАСАД 2017
Галицькие Экспозиц
Деревообработка
Вверх