Воскресенье, 2024-07-21, 17:31
EnglishFrenchGermanRussianSpanishUkrainian
Форма входа
Меню сайта
Категории раздела
ГОСТы России [0]
ГОСТы включают в себя подразделы: 1. ЕСКД - единая система конструкторской документации 2. СПДС - система проектной документации для строительства
Документы [5]
Журналы [5]
Законодательство России [2]
Кодексы, Проекты и т.п.
Книги [3]
Пособия [7]
Презентации / Каталоги [12]
СНиП России [3]
Разработаны Главным управлением стандартизации, технического нормирования и сертификации, Государственным предприятием - Центром методологии нормирования и стандартизации в строительстве (ГП ЦНС) и экспертным советом в составе ведущих специалистов по нормированию и стандартизации научно-исследовательских и проектных организаций Госстроя России.
Статьи [3]
Строительные игры [0]
Мои файлы [6]
Статьи партнеров [3]
Кто на сайте
Статистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0
Главная » Файлы » Мои файлы

Що необхідно знати про процедури в будівництві
[ Скачать с сервера (514.6 Kb) ] 2013-12-17, 11:41

«Що необхідно знати про процедури в будівництві» - посібник, який є одним із результатів  співпраці Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Конфедерації будівельників України та проекту Міжнародної фінансової корпорації «Інвестиційній клімат в аграрному секторі України».

На сьогоднішній день в Україні прийнято низку інноваційних законодавчих норм, які регулюють будівельну діяльність (від отримання дозвільних документів до прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта) та реєстрацію права власності на нерухоме майно. Необхідність популяризації, розуміння й чіткого застосування таких новацій та потреба в джерелах комплексної інформації визначили потребу у створенні посібника.

Мета посібника – надати найбільш повну і, водночас, доступну інформацію щодо відповідних положень будівельного законодавства для його застосування на місцях. Посібник може бути корисний для тих, хто має намір побудувати індивідуальний житловий будинок, а також для професійних забудовників, які стикаються з питаннями правозастосування містобудівного законодавства. Посібник допоможе кожному правильно оформити документацію, необхідну для будівництва об’єктів різних категорій складності.

Посібник складається з п’яти розділів:

  1. Загальний огляд процедур у будівництві та категорії складності об’єктів будівництва.
  2. Оформлення документів на земельну ділянку.
  3. Процедури, необхідні відповідно до законодавства для здійснення будівництва індивідуальних житлових будинків площею до 300 м2.
  4. Процедури, необхідні відповідно до законодавства для здійснення будівництва об’єктів I–III категорій складності.
  5.  Процедури, необхідні відповідно до законодавства для здійснення будівництва об’єктів IV–V категорій складності.
Категория: Мои файлы | Добавил: Stalker | Теги: пособие, Нормы, строительство
Просмотров: 4584 | Загрузок: 1318 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Поиск по сайту
ФАСАД 2018
Галицькие Экспозиц
REMADAYS KYIV
Вверх