Понедельник, 10.12.2018, 10:31


Выход  Вы вошли как Гость | Группа "Гости" | Приветствую Вас Гость | RSS
Форма входа
Логин:
Пароль:
Меню сайта
Мы вКонтакте
Кто на сайте
Помощь сайту
Статистика

Онлайн всего: 11
Гостей: 9
Пользователей: 2
Soarkkano, Alfredjaisk
Главная » 2017 » Ноябрь » 29 » Водяні тепловентилятори - загальний опис.
12:52
Водяні тепловентилятори - загальний опис.

Дані тепловентилятори є одними з найбезпечніших і Водяні тепловентилятори ергономічних приладів опалення великих об'єктів. У порівнянні зі звичайними водними системами нагріву, що володіють значною інерційністю тепловіддачі, водяні пристрої ефективно обігрівають будівлі різної площі та призначення (офіси, будинки, адміністративні будівлі і т.д.). До того ж, обладнання легко і швидко встановлюється, а також значно скорочує витрати на опалювальну систему в цілому.

Технічні характеристики і принцип роботи.

Конструкція даного виду нагрівача повітря складається з металевого теплообмінника, сполученого з надпотужним вентилятором. З системи опалення приміщення в теплообмінник подається підігріта вода. Ззаду водного обігрівача розташований тепловентилятор, який нагнітає повітряний потік. Цей потік проходить через теплообмінник, підігрівається і подається в приміщення. Інтенсивність нагріву регулюється за допомогою важеля швидкості обороту. З передньої сторони розташовані напрямні жалюзі, які відхиляють нагріте повітря і забезпечують потрапляння кисню в необхідному напрямку.

Калорифери можуть додатково забезпечуватися ультратермостат. Кілька нагрівачів можуть з'єднуватися в одну систему. Тим самим, значно скорочуються витрати на опалення будівлі. У літній період прилади працюють як вентилятори, які несуть прохолоду.

Типи водяних тепловентиляторів.

Залежно від характеру монтажу виділяють два основних види аналізуючих нагрівачів:

  1. Стельові обігрівачі - монтуються на стелі, як правило, за підвісною-стелею таким чином, що видно лише напрямні жалюзі.
  2. Обігрівачі настінного типу - дуже поширені у використанні, встановлюються на стіну і відрізняються від стельових більш широким модельним рядом.

Але за рахунок спеціальної структури водяного калорифера прилади також можуть монтуватися як горизонтально, так і вертикально.

Вентиляція

Такі калорифери розрізняються і за потужностю. Виділяють наступні види:

  • слабкі (25-40 кВт);
  • середні (40 80 кВт);
  • надпотужні (до 180 кВт).

Водяний обігрівач з потужністю 10-60 і вище кВт дозволяє ефективно і дуже швидко нагріти великий обсяг приміщення.

Купити водяний тепловентилятор можна в проектно-монтажній компанії "Вент-заводи", де представлений широкий вибір продукції за найкращими цінами. Фахівці проконсультують вас з усіх питань вибору, монтажу та підключення. Компанія також пропонує послуги з проектування будь-якої складності, сервісного обслуговування та пуско-налагоджувальних робіт.

Компанія "Вент-заводи", - вентиляція, проектування, монтаж. Перейти на наш сайт. Телефонуйте: +38(044) 221-25-52

Категория: Новости компаний Украины | Просмотров: 278 | Корреспондент: Administrator | Теги: Обігрівачі настінного типу, вентиляция, Вент-заводи, теплообмінник, калорифер, Стельові обігрівачі, Водяні тепловентилятори, Технічні характеристики | Рейтинг: 0.0/0
Смотрите также:
Всего комментариев: 0
avatar
Поиск по сайту
ФАСАД 2018
Галицькие Экспозиц
Деревообработка
Вверх