Суббота, 2024-04-20, 09:31
EnglishFrenchGermanRussianSpanishUkrainian
Форма входа
Логин:
Пароль:
Меню сайта
Мы вКонтакте
Кто на сайте
Статистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0
Главная » 2024 » Январь » 2 » Як дніпряни можуть передати показання газових лічильників?
10:39
Як дніпряни можуть передати показання газових лічильників?
Категория: Новости Днепропетровщины | Просмотров: 493 | Корреспондент: Administrator | Теги: газових, можуть, Днепрогаз, Передати, ГАЗСЕТИ, показання, Як, дніпряни, лічильників? | Рейтинг: 0.0/0
Смотрите также:
  Як дніпряни можуть передати показання газових лічильників?

  Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» акцентує увагу мешканців Дніпра та Дніпровського району, що згідно з Кодексом газорозподільних систем, затвердженим НКРЕКП, побутовий споживач зобов'язаний щомісяця станом на 1 число місяця

  Як дніпряни можуть передати показання газових лічильників?

  Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» акцентує увагу мешканців Дніпра та Дніпровського району, що згідно з Кодексом газорозподільних систем, затвердженим НКРЕКП, побутовий споживач зобов'язаний щомісяця станом на 1 число місяця знімати фактичні показники лічильника газу та протягом п'яти діб (до 5 числа включно) надавати їх Оператору ГРМ, щоб уникнути розбіжностей у розрахунках за послуги з газопостачання.

  Передати показання газового лічильника дніпряни мають до 5 грудня

  Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» акцентує увагу клієнтів, що згідно з Кодексом газорозподільних систем, затвердженим НКРЕКП, побутовий споживач зобов'язаний щомісяця станом на 1 число місяця знімати фактичні показники лічильника газу та протягом п'яти діб (до 5 числа включно) надавати їх Оператору ГРМ, щоб уникнути розбіжностей у розрахунках за послуги з газопостачання.

  Сплатити за доставку газу дніпряни можуть онлайн

  Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» нагадує клієнтам про важливість своєчасної оплати за доставку газу. Зробити це потрібно до 20 лютого. Згідно до умов Типового договору розподілу природного газу, затвердженого НКРЕКП, сплачувати за послуги газорозподільної компанії необхідно щомісяця до 20 числа.

  Нужно ли передавать показания счетчика, если вы не пользуетесь газом?

  Специалисты Днепровского филиала «ГАЗСЕТИ» отмечают, что передавать показания счетчика каждый месяц обязательно, даже если Вы не пользуетесь газом определенный период. Это обусловлено требованиями Кодекса газораспределительных систем.

  У Дніпровській філії «ГАЗМЕРЕЖІ» навчають школярів газовій безпеці

  Фахівці Дніпровської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» проводять уроки газової безпеки для школярів. Один з таких заходів нещодавно відбувся в Індустріальному районі Дніпра. Для діток з початкових класів газовики підготували цікаву розповідь про природний газ та особливості поводження з ним.

  Фахове виконання технічного обслуговування газових мереж– запорука вашої безпеки!

  Як давно хтось піклувався про внутрішньобудинкову систему газопостачання Вашої багатоповерхівки? Чи переконані Ви, що технічне обслуговування мереж було якісним? Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» дає відповіді на ключові запитання щодо так званої третьої платіжки за газ.

  Технічне обслуговування газових мереж загального користування: що зміниться для споживачів?

  Як давно хтось піклувався про внутрішньобудинкову систему газопостачання Вашої багатоповерхівки? Чи переконані Ви, що технічне обслуговування мереж було якісним? Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» дає відповіді на ключові запитання про технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання. 

Всего комментариев: 0
avatar
Поиск по сайту
ФАСАД 2018
Галицькие Экспозиц
REMADAYS KYIV
Вверх