Суббота, 2024-04-20, 09:16
EnglishFrenchGermanRussianSpanishUkrainian
Форма входа
Логин:
Пароль:
Меню сайта
Мы вКонтакте
Кто на сайте
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2024 » Март » 2 » Як дніпряни можуть передати показання газових лічильників?
10:03
Як дніпряни можуть передати показання газових лічильників?
Категория: Новости Днепропетровщины | Просмотров: 544 | Корреспондент: Administrator | Теги: Як, показання, ГАЗМЕРЕЖІ, Передати, газових, дніпряни, лічильників?, можуть | Рейтинг: 0.0/0
Смотрите также:
  Як дніпряни можуть передати показання газових лічильників?

  Днепровский филиал «ГАЗСЕТИ» акцентирует внимание жителей Днепра и Днепровского района, согласно Кодексу газораспределительных систем, утвержденному НКРЭКУ, бытовой потребитель обязан ежемесячно по состоянию на 1 число месяца снимать фактические показатели счетчика газа и в течение пяти суток (до 5 числа включительно) ) предоставлять их Оператору ГРМ во избежание разногласий в расчетах за услуги по газоснабжению.

  Як дніпряни можуть передати показання газових лічильників?

  Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» акцентує увагу мешканців Дніпра та Дніпровського району, що згідно з Кодексом газорозподільних систем, затвердженим НКРЕКП, побутовий споживач зобов'язаний щомісяця станом на 1 число місяця знімати фактичні показники лічильника газу та протягом п'яти діб (до 5 числа включно) надавати їх Оператору ГРМ, щоб уникнути розбіжностей у розрахунках за послуги з газопостачання.

  Передати показання газового лічильника дніпряни мають до 5 грудня

  Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» акцентує увагу клієнтів, що згідно з Кодексом газорозподільних систем, затвердженим НКРЕКП, побутовий споживач зобов'язаний щомісяця станом на 1 число місяця знімати фактичні показники лічильника газу та протягом п'яти діб (до 5 числа включно) надавати їх Оператору ГРМ, щоб уникнути розбіжностей у розрахунках за послуги з газопостачання.

  Сплатити за доставку газу дніпряни можуть онлайн

  Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» нагадує клієнтам про важливість своєчасної оплати за доставку газу. Зробити це потрібно до 20 лютого. Згідно до умов Типового договору розподілу природного газу, затвердженого НКРЕКП, сплачувати за послуги газорозподільної компанії необхідно щомісяця до 20 числа.

  Весняний Будівельний Форум, як подія, яку варто відвідати!!!

  Цьогорічний Весняний будівельний форум представляє усю різноманітність послуг і продукції ринку будівництва, де задоволення запитів щодо доступного і якісного житла забезпечать наступні компанії: Global Development, яка створює не просто будівлі, а концептуально новий світ – комфортний світ для тисяч українських сімей; Група компаній «Royal House», яка сьогодні займає лідируючу позицію у сфері виробництва стінових модулів та будівництва багатоквартирних житлових комплексів; компанія «Сервус», яка спеціалізується на каркасному будівництві.

  Як зберегти тепло в оселі та гроші в кишені

  Днями у Дніпрі для журналістів Дніпропетровської та Запорізької областей відбувся семінар-тренінг «Як зберегти тепло в оселі та гроші в кишені». Експерти Світового Банку, фахівці з питань соціального захисту населення роз’яснили представникам ЗМІ актуальні питання: для чого потрібні субсидії і хто має право їх отримувати? Як можна зекономити на комунальних платежах та де оформити «теплі кредити»?

  Навіщо контролери «Дніпрогазу» використовують фотофіксацію при знятті показань лічильників?

  Раз на півроку контролери газорозподільних компаній мають проводити контрольне зняття показань лічильників. У своїй роботі АТ «Дніпрогаз» активно використовує інноваційні та комплексні рішення для енергетичного сектора, які впроваджуються Регіональною Газовою Компанією. Так, наприклад, вдалося успішно модернізувати роботу контролерів та залучити їх до використання мобільного додатку «104.ua Контролери». Це дало змогу суттєво підвищити якість клієнтського обслуговування та осучаснити стандарти роботи газовиків.  

  Як вибрати жалюзі на вікна?

  Відповідь на питання, які жалюзі на вікна вибрати, зовсім не така проста і однозначна, як це іноді намагаються представити консультанти в спеціалізованих магазинах. Найочевидніша відповідь – «Ті, які ви готові собі дозволити» - докорінно невірна, оскільки ідеальне поєднання характеристик для однієї людини може і не підійти для іншої.

Всего комментариев: 0
avatar
Поиск по сайту
ФАСАД 2018
Галицькие Экспозиц
REMADAYS KYIV
Вверх