Четверг, 2024-06-13, 04:39
EnglishFrenchGermanRussianSpanishUkrainian
Форма входа
Меню сайта
Мы вКонтакте
Кто на сайте
Статистика

Онлайн всего: 5
Гостей: 5
Пользователей: 0
Главная » 2024 » Май » 28 » Зимовий та літній бетон від виробника в Україні: як його застосовують у будівництві?
20:40
Зимовий та літній бетон від виробника в Україні: як його застосовують у будівництві?
Категория: Новости компаний Украины | Просмотров: 481 | Корреспондент: Administrator | Теги: його, Зимовий, застосовують, літній, та, бетон, виробника, Як, від, Україні:, будівництві? | Рейтинг: 0.0/0
Смотрите также:
  Як зберегти тепло в оселі та гроші в кишені

  Днями у Дніпрі для журналістів Дніпропетровської та Запорізької областей відбувся семінар-тренінг «Як зберегти тепло в оселі та гроші в кишені». Експерти Світового Банку, фахівці з питань соціального захисту населення роз’яснили представникам ЗМІ актуальні питання: для чого потрібні субсидії і хто має право їх отримувати? Як можна зекономити на комунальних платежах та де оформити «теплі кредити»?

  Чим вишки-тури відрізняються від будівельних лісів та риштовання?

  Як прискорити будівельний процес при цьому не наймати додаткову робочу силу? Перше, що необхідно зробити, - виконати закупівлю високоякісного робочого інструменту та потрібного додаткового обладнання для будівництва.

  Фонд доктора Деніса Муквеге повертає постраждалим від СНПК довіру до людей та до життя

  Свою діяльність Фонд доктора Деніса Муквеге розгорнув в Україні ще до широкомасштабної російської агресії. Яку допомогу він надає постраждалим від сексуального насильства, спричиненого війною, та як співпрацює в цих питаннях з українською владою та громадським сектором? Про це спілкуємося з виконавчою директоркою цієї міжнародної гуманітарної структури Катрін КОППЕНС.

  Як відмовитися від паперового рахунку в «особистому кабінеті» ТОВ «ГАЗМЕРЕЖІ»?

  Чи знали ви, що тільки для виробництва паперу у світі щорічно вирубується більше 125 мільйонів дерев? В епоху цифрових технологій є чудова альтернатива - електронні рахунки, які можна завантажити та оплатити онлайн.

  BASF открыл в Казани новое производство по выпуску добавок в бетон
  Концерн BASF сообщает об открытии производственной линии по выпуску строительной химии на территории Технополиса «Химград» (г. Казань). В рамках открытия BASF также представил инновационные решения в секторах строительство, сельское хозяйство, автопром, ЖКХ, производства продуктов питания, водоподготовки.
  Универсальная тележка «4-в-1» от Husqvarna
  Известный шведский производитель промышленного инструмента компания Husqvarna использовала выставку World of Concrete 2014 для презентации новой универсальной тележки, несущей на своем борту сразу четыре инструмента по резке бетона последней серии Prime. 
  9 мая в Тирасполе был дан старт работе нового бетонного завода

  По техническим характеристикам и качеству производимой продукции новый бетонный завод не имеет аналогов в Приднестровье, подчеркивают специалисты. Запуск производства был осуществлён при участии Президента Приднестровья Евгения Шевчука и заместителя Председателя Правительства РФ, Специального представителя Президента России по Приднестровью Дмитрия Рогозина.

  ЛСР.Базовые-М завершила поставки бетона на строительство гаражного комплекса в Life-Митинская

  «ЛСР. Базовые материалы – Москва» полностью обеспечила бетонорастворными смесями строительство гаражно-торгового комплекса, строящегося в рамках проекта Life-Митинская. За период с мая по июль на объект было отгружено 5 000 куб. м товарного бетона. Основной объём пришёлся на класс В30 на гранитном щебне фракции 5-10.

Всего комментариев: 0
avatar
Поиск по сайту
ФАСАД 2018
Галицькие Экспозиц
REMADAYS KYIV
Вверх